"Fikirli Olmak Ayrıcalıktır."

 444 0 357

 0532 566 03 57

Müdürümüz

Müdürümüz

Merhabalar,

Ben Okul Müdürü Tülin İL

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede iki yıl süre ile Psikoloji bölümüne devam ettim. Yüksek lisansımı Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi, Eğitim Planlaması ve Ekonomisi bölümünde tamamladım.

Ankara’daki köklü Özel Öğretim Kurumlarında Felsefe Öğretmeni, Rehber Öğretmen olarak uzun yıllar görev yaptım. 10 yıldan beri sürdürdüğüm yöneticilik görevine Fikir Koleji ile devam etmekten onur duyacağım.

Dünyamız baş döndürücü bir hızla değişmekte. Fikir Koleji olarak; bu hıza ayak uydurabilecek araştıran, sorgulayan, kendini yenileyen, sosyal sorun çözebilme yetisine sahip, kendini tanıyıp- değerlendirebilen, sevgi ve demokratik anlayıştan beslenen bireyler yetiştirmeyi Misyon ediniyoruz..

Eğitim faaliyetlerimizi yürütürken hedefimiz; öğrenme ortamını aktif kılan, öğrenmenin yaşam boyu süreceğine inanan ve öğrencilerini bu yönde yetiştiren öğretmenlerle yola çıkıp, öğrencisini okul ortamında edindiği bilgi ve becerileri sosyal yaşamında kullanabilmesi için donatan ve yüreklendiren, onların ulusal- uluslararası projelerde kendilerini ifade edebilmeleri için eğitim ortamı hazırlayan bir okul olmaktır.

Eğitim sisteminin, herkes için geçerli pozitif değerleri barındıran bir yapıda olması  ve bugünün mutlu çocuklarının yarının başarılı bireyleri olacağına inancımla tüm anne babaları ve sevgili çocuklarımızı saygıyla selamlıyorum.

TÜLİN İL

KURUM MÜDÜRÜ

 

Copyright © 1998 - 2020 | Fikir Koleji. 22 Yıldır Sevgi ile... Tüm Hakları Saklıdır.

My Medya