"Fikirli Olmak Ayrıcalıktır."

 444 0 357

 0532 566 03 57

Kurucumuz

Kurucumuz

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Muttalip Çapkan, aynı yıl eğitim sektörüne giriş yaptı. 10 yıla aşkın Ankara'da çeşitli dershane ve kolejlerde öğretmenlik ve yöneticilik yaptıktan sonra Ankara Çukurambar'da bulunan eğitim kurumunda, sayısal bilimler üzerine verdiği özel dersler ve eğitim koçluğu ile yüzlerce gencimizin akademik hayatında başarıya ulaşmasını sağladı.

Ömrünü eğitime adamış olan Çapkan, sayısal bilimlerdeki başarısının yanı sıra kişisel gelişim, liderlik, hayat boyu öğrenme, eğitimde teknoloji kullanımı ve düşünsel beceriler başlıklarında da ulusal ve uluslararası birçok çalışma yürütmüş ve toplumsal anlamda eğitim bilimine birçok eser ve metodolojik yaklaşım kazandırmıştır.

Akademik çalışmaları kapsamında, orta öğretimde sanal gerçeklik ile Matematik, Türkçe ve Fen Bilimleri eğitim metodolojisi, ilköğretimde akıl oyunları ile PISA yaklaşımında düşünsel beceri kazanımı çalışmaları, evrensel çerçevede, başarılı insanların eğitimine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk babası olan kurucumuz, iyi derece İngilizce bilgisine sahiptir.

Copyright © 1998 - 2020 | Fikir Koleji. 22 Yıldır Sevgi ile... Tüm Hakları Saklıdır.

My Medya